Uczniowie biorący udział w Dniu Kropki
15 września  obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki.  Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. W obchody tego  dnia  zaangażowała się cała  społeczność naszej szkoły. Mnóstwo kolorowych  kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach, ponieważ  uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki.  Samorząd Uczniowski ma  nadzieję, że obchody Międzynarodowego Dnia Kropki w naszej Szkole dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, wyzwoliły kreatywność oraz utwierdziły w przekonaniu, że za sprawą małej kropki mogli stać się WIELKIMI ARTYSTAMI.
A teraz do konkursu:
Dzień Kropki był okazją do pobudzenia uczniów do twórczego działania. Kropka to doskonała inspiracja plastyczna! W szkole odbył się konkurs plastyczny pt.” Moja Kropka” dla klas I - V. Konkurs wzbudził duże zainteresowanie. Napłynęło wiele prac. Wszystkim, którzy wzięli w nim udział Samorząd Uczniowski  serdecznie dziękuje. Nagrody dla zwycięzców zostały wręczone na apelu.  A oto wyniki konkursu ,,Moja Kropka”: 
miejsce I- Lena Wojtczyk kl IIIa , Pucowska Paulina kl IVb i Szymura Sylwia kl Vc 
miejsce II- Laura Jachtoma kl IIb i  Kalina  Kotas Va 
miejsce III – Kaja Iskra kl Ib, Stanisław Durczok kl II b, Oliwia Uchańska kl Va i Patryk Rduch kl IV