Uczniowie biorący udział w warsztatach

28 lutego 2022 r. odbyło się kolejne działanie projektu współpracy transgranicznej "Nasze korzenie-nasza przyszłość" - Warsztaty 3D. Uczniowie polsko-czescy przez kilka godzin pracowali z użyciem długopisów 3D i różnokolorowych filamentów, dzięki czemu powstawały przepiękne modele 3D. Prowadzone warsztaty miały na celu pokazać uczniom różne możliwości spędzania wolnego czasu w oderwaniu od komputerów, a z wykorzystaniem nowych i ciekawych technologii. Każdy uczeń na zakończenie spotkania zabrał ze sobą to, co udało mu się wypracować. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 7b, a prowadzone były przez nauczyciela techniki i informatyki p. Mirelę Majtyka. Na warsztaty przyjechała pani dyrektor ze Stonavy p. Milada Heimerova. Projekt finansowany jest ze środków EFRR i budżetu państwa "Przekraczamy granice". Koordynatorem projektu jest p. Halina Winkler.

Zapraszamy do obejrzenia relacji.   https://polar.cz/porady/stonavsky-expres/stonavsky-expres-30-03-2022-16-14