Wtorkowe warsztaty, które odbyły się 3 grudnia były drugim spotkaniem w ramach Unijnego programu edukacyjnego Erasmus plus. W szkolnej stołówce nasi uczniowie oraz zaproszeni goście z kilku europejskich krajów pod opieką nauczycieli, mieli okazję nauczyć się robienia świątecznych ozdób na choinkę. Stołówka zamieniła się w tętniące życiem – kolorowe miejsce, gdzie uczniowie tworzyli przepiękne i wyjątkowe cudeńka choinkowe. Były to ekologiczne ozdoby z papieru oraz bombki zdobione tasiemkami, sznurkiem i cekinami. Wspólne ubieranie choinki, która będzie wyjątkowa zaplanowane jest na czwartek. Koordynatorami warsztatów były panie: Karolina Kowol-Drażyk, Bożena Szlufik. Po warsztatach goście wraz z uczniami i nauczycielami z naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Tarnowskich Gór. Opiekunami byli pani Joanna Czech i Aleksandra Widera.