21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. O godz. 9.00 w auli szkolnej odbyła się pierwsza uroczystość z udziałem Wójta Gminy Marklowice pana Wiesława Miki oraz dyrekcji szkoły. Uczniowie z rąk wójta odebrali 22 Nagrody Wójta przyznane decyzją Rady Pedagogicznej. Nagrodzeni to: Maksymilian Sobik, Amelia Pawlus, Małgorzata Filipowska, Nina Jabłońska, Wiktoria Rogozińska, Hanna Kempny, Olga Strączek, Łucja Szczęch, Franciszek Wielgus, Maciek Szypuła, Wojciech Koch, Zofia Mendzik, Kaja Kolarska, Antoni Wołyński, Pola Grzonka, Karol Hluchnik, Lena Surma, Paweł Wita, Emilia Elias, Barbara Brychcy, Tatiana Góra i Wojciech Kirkiewicz. Ponadto uczniowie klasy 8a odebrali teczki absolwentów i tym samym pożegnali mury naszej szkoły. Po programie artystycznym w wykonaniu klasy 7a uczniowie klas 5-8 odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i promocję z wyróżnieniem. O godz. 10.30 odbyła się druga uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas 1-4. Uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym wystąpiły całe klasy. Pani dyrektor złożyła podziękowania Radzie Rodziców, którą reprezentowała pani Agnieszka Grzonka za całoroczną współpracę. Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, odebrali nagrody książkowe z rąk dyrektora i wychowawców. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.