W marcu gościliśmy w naszej szkole panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Marklowicach. Na zajęciach warsztatowych, które przygotowali nasi goście uczniowie nauczyli się robić kolorowe, apetyczne kanapki. Niby proste, ale nawet krojenie warzyw sprawiło mały kłopot. Nowe umiejętności uczniowie wykorzystają w życiu codziennym. Spotkanie było też dobrą okazją, aby poznać panie z Koła Gospodyń Wiejskich i posłuchać ich opowiadań. Warsztaty bardzo podobały się uczniom- degustowali kanapki, które sami przygotowali a na zakończenie otrzymali upominek. Nasi goście z KGW są zawsze mile widziani w szkole i w przyszłości chętnie będziemy korzystali z ich życiowego doświadczenia. Sponsorem spotkania była Gmina Marklowice.