Uczniowie podczas warsztatów

24 listopada gościliśmy w naszej szkole panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Marklowicach. Na zajęciach warsztatowych, które przygotowali nasi goście uczniowie nauczyli się przyszywać guziki. Niby proste, ale nawlec nitkę na igłę i zrobić supełek na końcu nitki sprawiło dużo kłopotu. Teraz, jak odpadnie nam guzik; (mówili uczniowie) nie musimy prosić mamy o pomoc, ale możemy to zrobić samodzielnie. Nowe umiejętności uczniowie wykorzystają w życiu codziennym. Spotkanie było też dobrą okazją, aby poznać panie z Koła Gospodyń Wiejskich i posłuchać ich opowiadań. Warsztaty bardzo podobały się uczniom a na ich zakończenie otrzymali upominki i słodki poczęstunek. Nasi goście z KGW są zawsze mile widziani w szkole i w przyszłości chętnie będziemy korzystali z ich życiowego doświadczenia.