Miło nam poinformować, iż nasza szkoła otrzymała Krajową Odznaką Jakości - eTwinning Quality Label za realizowany w II półroczu międzyszkolny projekt „Postaw na Ziemię” , którego wybrane efekty prezentowalismy na stronie szkoły. Odznaka Jakości ma postać elektronicznego certyfikatu, widocznego na portalu eTwinning i przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning. Jest to wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską. Uczestnikami projektu byli uczniowie klas: 4a, 4b i 5a. Projekt realizowany był pod nadzorem ambasadora eTwinningu i wzięło w nim udział 29 szkół z całej Polski. Wszystkim uczestnikom projektu serdecznie dziękujemy za współpracę i gratulujemy! I. Kowalczyk  Odznaka jakości