Nagrodzone prace konkursowy

Konkursy z okazji Światowego Dnia Ziemi 2021 rozstrzygnięte. Organizatorem konkursów był PWiK w Wodzisławiu Śl. Wzięło w nich udział kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły. Zwycięzcą konkursu plastycznego w kategorii klas 1-3 została Martyna  Hołomek z kl. 3a, wyróżnienie otrzymał Paweł Fojcik z k. 3b. W konkursie kreatywnym dla klas 4-6 – Maskotka wyróżnienia zdobyli: Aleksandra Chrószcz i Alex Opala z kl. 6a. Dodatkowo nasza szkoła uzyskała tytuł EKO SZKOŁY w kategorii konkursu plastycznego, co również wiąże się z nagrodą finansową dla szkoły na zakup wyposażenia. Dlatego w sposób szczególny dziękujemy uczniom klas 1-3 za tak liczny udział w konkursie. Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom za nadzór nad przygotowaniem prac. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 26.06.2021 r. podczas "Festiwalu Krainy Górnej Odry".