Uczniowie biorący udział w wycieczce

18 maja odbyła się wycieczka klas 4-6 do Krasiejowa. Przy pięknej pogodzie odbyło się kolejne działanie projektu współpracy transgranicznej "Nasze korzenie-nasza przyszłość", w którym wzięło udział 200 uczestników polsko-czeskich. Uczniowie w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, później w Jura Parku przenieśli się do przeszłości i prapoczątków naszego świata. Było mnóstwo efektów 3D, 5D, niezapomniane przeżycia w Oceanarium i spotkanie z dinozaurami. Dla wszystkich wyjazd był wspaniałym przeżyciem, strona czeska była pod ogromnym wrażeniem całego obiektu w Krasiejowie. Wyjazd został sfinansowany z EFRR, budżetu państwa i budżetu gminy. Organizatorem wyjazdu była pani dyrektor, która jest koordynatorem projektu.