"UBEZPIECZENIA"  Magdalena Rydzyńska biuro ubezpieczeń z Rybnika- z 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Tak jak w roku ubiegłym pozwalam sobie przesłać dla Państwa dzieci ofertę ubezpieczenia NNW "NOWA KLASA" dla dzieci, młodzieży i studentów (od 6 miesiąca do 26 roku życia)

LINK do zakupu ubezpieczenia

KOD ZNIŻKOWY: MR35071 ( w linku zaczytany jest automatycznie)

Dlaczego warto?

• Już od 34 zł za cały rok
  • Ochrona 24/7 na całym świecie
  • Wypłata za pobyt w szpitalu w wyniku choroby/NNW już od 1 doby
  • Nowości w ofercie: Refundacja za odwołaną kolonie, obóz itp., jeździectwo z uczestnictwem w klubie, klub sportowy
  • Szeroki zakres m.in. borelioza, cukrzyca typu I, padaczka, sepsa
  • 20% zniżki na każde kolejne dziecko

Potwierdzeniem zakupu ubezpieczenia jest przesłany certyfikat/polisa na Państwa adres mailowy. Hasło do polisy to nr pesel dziecka.

W naszej unikatowej ofercie najlepszej w tym roku na rynku ubezpieczeń, to Rodzic decyduje i wybiera ubezpieczenie dziecka całkowicie zdalnie.

Szybki zakup w 3 minuty ! opłata składki odbywa się przez internet.

*** Przypomnienie, o zawarciu polisy może  być przesłanie do Państwa kilkakrotnie.

Jeżeli zakupili już Państwa ubezpieczenie proszę ignorować następne takie maile.

Oferta jest przeznaczona dla dzieci z całej Polski.

Jeżeli ochroną ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia"NOWA KLASA"objęte jest rodzeństwo to składkę za drugie i każde kolejne dziecko obniża się o 20% (dla tego samego lub niższego wariantu).

W załączniku pełna ofertawraz OWU Signal Iduna.

Magdalena Rydzyńska

tel 506626863, 608374654

OFERTA_NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży szkolnej oraz personelu placówek oświatowych