Ogromny sukces naszych uczniów !!! podczas Międzynarodowych Zawodów Robotów - "ROBOmotion" w ramach dwudniowego wydarzenia XChallenge w Rzeszowie (25 i 26.11). To największe wydarzenie robotyczne w Polsce. Nasi uczniowie zajęli:
II miejsce Patryk Majtyka w kategorii Lego Sumo, II miejsce drużyna w składzie: Patryk Majtyka, Maksymilian Kądziela, Martin Jędrosek w kategorii Linefollower Enhanced (przeszkody) oraz IV miejsce ta sama drużyna w kategorii Drag Race (wyścigi).
Uczniowie pracują pod kierunkiem pani Mireli Majtyki. Gratulujemy uczniom, opiekunowi oraz rodzicom. Konkurs był ogłoszony na stronach Kuratorium Oświaty a zorganizowany przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, Rzeszowska Grupa IT, RoboLAB Local STEM Incubator oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne.