11 października w naszej szkole obchodziliśmy „ Światowy Dzień Uśmiechu”. Na gazetce Samorządu Uczniowskiego zawitały uśmiechnięte buźki i krótkie wierszyki o uśmiechu. Pamiętajmy, że dzięki uśmiechowi łatwiej wyrazić uczucia i pokazać pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Do tego ma on bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm. Uśmiech przynosi wiele korzyści psychologicznych, takich jak łatwiejsze nawiązywanie kontaktu z drugim człowiekiem, radzenie sobie z trudnościami życiowymi oraz nabieranie dystansu do siebie i świata. W tym dniu Samorząd Uczniowski przygotował nietypową sesję fotograficzną w foto-ramce oraz konkurs jedzenia cytryny z uśmiechem. Uczniowie mieli robione okolicznościowe pieczątki z uśmiechniętymi buziami. W naszej szkole nigdy nie brakuje uśmiechu, a wszyscy uczniowie wiedzą, że Śmiech to zdrowie!