Dzień Sportu dla klas 5-8. Uczniowie startowali w 9 różnych konkurencjach: skok w dal, rzut do celu, odbijanie ping-ponga, zwis na drążku, jazda na rowerze, rzut do kosza, skakanka. Wśród zwycięzców znalazło się wielu multimedalistów, którzy otrzymali dodatkowe nagrody: Oliwier Waltar kl.8b pięciokrotny medalista, Wojciech Gawliczek kl. 8c trzykrotny medalista, dwukrotni medaliści: Michał Zahorski kl.8b, Wiktor Klocek kl. 5a, Błażej Firut kl. 6b, Kalina Kotas kl. 6a, Amelia Pawlus kl. 6c, Maja Cebo kl. 8a, Maria Konieczny kl. 8a, Maja Duda kl. 8a, Nadia Pupek kl. 5a. Dla wszystkich była fotobudka, zumba dla chętnych, poczęstunek, ale przede wszystkim zdrowa i sportowa rywalizacja. Wszystkim dziękujemy za piękną zabawę, Radzie Rodziców za ufundowanie wielu atrakcji. Fundatorem nagód i medali był Urząd Gminy Marklowice