Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazać młodszym pokoleniom. Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy do naszej szkoły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Marklowicach na warsztaty pieczenia bab wielkanocnych. Panie przyniosły ze sobą sprawdzone przepisy i razem z uczniami klasy 5a łączyły składniki na ciasto. Wszyscy świetnie się bawili, była to także doskonała okazja do rozmowy. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań. Wszystkim obecnym na warsztatach dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!