Zebrane produkty

Samorząd Uczniowski SP-1 w Marklowicach wykonał dobrą charytatywną pracę na rzecz bezdomnych zwierząt. Zwrócił  się z hasłem do  swoich rówieśników i ich rodziców     w następujących słowach: nadchodzi zima wielu naszych czworonożnych przyjaciół potrzebuje pomocy. Każdy z nas może dać coś od siebie i pomóc im w tym trudnym dla nich okresie. Dla nas to tylko mały gest, a im może uratować życie. Zwierzątka potrzebują:  karmy, koców, zabawek, misek, smyczy i obroży. Odzew na te słowa był tak duży, że przerósł oczekiwania organizatorów zbiórki. Schronisko odebrało dary a  uczniowie zostali zaproszeni do odwiedzin. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim wspaniałomyślnym ofiarodawcom.