Dzień Kobiet na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W tym roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs „Dziewczyna roku 2023” oraz mecz piłki siatkowej dziewcząt, ale każda klasa świętowała to sympatyczne marcowe święto na swój sposób. Dzień Kobiet w klasach 1-8 był obchodzony uroczyście. Chłopcy zachowali się jak dżentelmeni.  Swoim wychowawczyniom i koleżankom wręczyli kwiaty i drobne upominki. Samorząd  przygotował  słodką niespodziankę – małe, słodkie, czerwone serduszko dla wszystkich pań i dziewczynek. Był to miły i sympatyczny dzień.