Jedna z prac

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Zimowe impresje” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych oraz wiedzy z zakresu zmieniających się pór roku. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – VIII SP-1, SP-2  oraz dla Przedszkola. Na konkurs oddano dziesiątki prac. Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów SP-1 klasy 5-8:
-   I miejsce Oliwia Uchańska kl.6a  - II miejsce Julia Mika kl.5c
- III miejsce Anna Firut kl.6b. - Wyróżnienie: Emilia Mędygrał, Jonasz Cojk, Hanna Kempny
Klasy 1-4:  I miejsce Alicja Mańka kl.4b  - II miejsce Agata Jasek kl.4c
- III miejsce Martyna Zalewska kl.4a - Wyróżnienie: Lilianna Mika, Filip Derencz, Zofia Mendzik.
Laureaci SP-2 kl. 1-3 : -   I miejsce Samanta Witkowska  - II miejsce Kalina Dudek - III miejsce Paulina Rurarz
Laureaci Przedszkola: -   I miejsce Kinga Krypczyk,  - II miejsce Anna Fros   - III miejsce Michalina Zalewska - Wyróżnienie: Hanna Sieniawska, Hanna Skupień
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez Gminę Marklowice oraz sklepik szkolny.