Uczniowie w teatrze
8 grudnia zatrzymaliśmy się w przedświątecznym biegu, a to za sprawą mocy „Opowieści wigilijnej”, spektaklu wystawianego na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach. Spektaklu, który poruszył nasze serca i umysły, w którym oprócz aktorów scenę wypełniały lalki i projekcje. Ta kombinacja humoru, elementów grozy i chwil wzruszeń pokazała nam, że dobro nie tylko zwycięża nad złem, ale niesie za sobą prawdziwą radość… a żeby radości stało się zadość?… po spektaklu udaliśmy się do Centrum Lego, gdzie oprócz zwiedzania wystawy z niesamowitymi eksponatami oddaliśmy się dziecięcej, niepohamowanej zabawie, tworząc niesamowite konstrukcje z klocków lego, czując się przez moment jak uczestnicy Lego Masters.
Miło było spędzić czas na wspólnej zabawie i przeżywaniu…