Nagrodzeni uczniowie

W ramach Miesiącach Bibliotek Szkolych zostały przeprowadzone w szkole dwa konkursy: "Mój ulubiony bohater książki" i "Zakladka do książki".
Wszytkie prace były bardzo ładne, dlatego jury miało problem, żeby wybrać te najałdniejsze. Nagrody były przyznawane w dóch kategoriach klasy 1-3 i 4-8.
W konkursie zakładka do książki I miejsce zdobyła Emilia Mędygrał, II miejsce Aneta Jaszek, III miejsce Julia Kurowska i wyróżnienie Zosia Mendzik.
 W konkursie "Mój ulubiony bohater książki": I miejsce zdobyła Natalia Błąkała, II miejsce Alicja Mańka, III miejsce Oliwier Gwiszcz, wyróżnienie Antonina Wala. W klasach 1-3 I miejsce Wiktoria Szyrocka, II miejsce Lena Kurc, III miejsce Kaja Wojaczek i Barbara Brychcy, wyróżnienie: Zuzanna Pogoda, Marcel Iskra, Antonina Smyczek, Kaja Sobota, Milena Lisowska, Błażej Durczok, Zosia Mendzik, Bisek Marlena, Laura Jachtoma, Julia Kossak.