Uczniowie na wycieczce
Góry zachwycają i inspirują. O górach można mówić bez końca. 20 października mieliśmy okazję pojechać w Beskidy. W Brennej powitała nas prawdziwa złota jesień. Widoki zapierały dech w piersiach… natomiast wizyta w agroturystyce „U Gazdy” pokazała i nauczyła nas wiele! Dzięki Panu Jakubowi mogliśmy zobaczyć wiele zwierząt hodowlanych oraz dowiedzieć się ciekawostek z ich życia i funkcjonowania. Później zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla… Uwieńczeniem wizyty były warsztaty plastyczne, gdzie zrobiliśmy piękne, drewniane zwierzątka. Mogliśmy także sprawdzić się podczas ręcznego dojenia krowy i kozy  Musimy przyznać, że sprawiło nam to wiele radości! Wycieczka oprócz wspaniałej przygody była dla nas bardzo edukacyjna! Zapraszamy do fotorelacji z wczorajszego dnia… uściski- uczniowie klasy 3a i 3b.