Uczniowie podczas występu

23 czerwca w auli szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez ósmoklasistów. Uczniowie żegnali się z murami szkoły, dziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom i rodzicom. W sumie 82 uczniów zostanie absolwentami szkoły, w tym 35 kończy szkołę z wyróżnieniem. W obecności Wójta gminy Marklowice oraz dyrektora szkoły 10 uczniów otrzymało Nagrody Wójta za szczególne osiągnięcia naukowe oraz rozsławianie dobrego imienia szkoły i gminy. Dodatkowo nagrodzeni zostali uczniowie kończący szkołę podstawową z wyróżnieniem. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za szczególny wkład pracy na rzecz społeczności szkolnej. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Jutro ósmoklasiści odbiorą świadectwa i rozpoczną kolejny etap swojej edukacji.