Uczniowie z rodziną

14 czerwca, uczniowie klasy 1a mieli okazję nie tylko opowiedzieć swoją bajkę, ale również zaprezentować nam ją, podczas zorganizowanego Święta Rodziny. Prezentacja odbyła się w iście dworskim wydaniu, bo na terenie Ośrodka Kultury „Zameczek” w Czernicy. Dzieci wystąpiły w zaprojektowanych samodzielnie koszulkach, których tematem przewodnim była Rodzina. Przygotowały też krótki repertuar słowno-muzyczny i prezenty – niespodzianki. Jednym z nich była własnoręcznie wykonana „Moja pierwsza książeczka”, w której dzieci zawarły całą prawdę o sobie, a potem sprawdzały wiedzę Rodziców na swój temat. Drugi z prezentów wykonały na miejscu podczas zorganizowanych warsztatów– była to Eko-torba z logo Rodziny i miejscem spotkania. Podczas gdy dzieci pracowały w pałacowej sali, Rodziny przygotowały dla nich niespodzianki w postaci słodkiego poczęstunku, grillowanej kiełbaski i… portretów swoich pociech? malowanych pastelą olejną. To było popołudnie pełne wrażeń. Wszyscy spisali się na medal, nawet pogoda.