Uczniowie na wycieczce
Wczesnym rankiem udaliśmy się do Istebnej i Koniakowa, gdzie mogliśmy odbyć warsztaty na temat instrumentów muzycznych oraz zobaczyć wyrób masła, a także go skosztować w „Chacie Kawuloka”. W dalszej części dnia udaliśmy się do „Centrum Pasterskiego” w Koniakowie - tam z kolei podziwialiśmy owieczki oraz kozę i wzięliśmy udział w kolejnych warsztatach. Usłyszeliśmy jak wypasane są owce, jak otrzymuje się wełnę, jak wyglada życie Gazdy i najważniejsze, jak otrzymuje się sery tak zwane oscypki… Uwieńczeniem całego dnia było wspólne biesiadowanie przy kiełbasce i herbacie. Wyjazd był bardzo udany! Wiele z niego zapamiętamy, dodatkowo o tym będą przypominać nam piękne pamiątki, które stamtąd przywieźliśmy…Uściski, uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami.