Laureaci konkursów z nauczycielami

W ostatnim czasie ukazały się wyniki konkursów wojewódzkich 2022, w których startowali uczniowie SP1 w Marklowicach. Wyniki przedstawiają się następująco:
a) tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - Patrycja Uchańska z klasy 8a, opiekunem ucznia jest pani Barbara Polończyk;
b) tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki - Patrycja Piechoczek z klasy 8b, opiekunem ucznia jest pani Małgorzata Czapla;
c) tytuły finalistów: Konkurs z Matematyki - Alicja Musiolik z kl. 8b, opiekunem jest pani Małgorzata Czapla i Konkurs z Języka Angielskiego - Zofia Brychcy z kl. 8b, opiekunem jest pani Justyna Magnor.
Laureaci są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty w części, której dotyczył konkurs. Gratulujemy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym do konkursów.