Uczniowie podczas baliku
Wszystkie klasy poszły w tany! Bal niezwykle był udany! Bal karnawałowy to wydarzenie bardzo wyczekiwane przez dzieci, zatem nie mogło go zabraknąć i w tym roku. W poniedziałek 28 lutego uczniowie klas 1-3  mieli sposobność wcielić się w przeróżnych bohaterów. Na korytarzach naszej szkoły, tego dnia, można było spotkać wróżki, królewny, Czerwone Kapturki, koty, policjantów, rycerzy, Supermenów… nie sposób wymienić wszystkich. Zabawy muzyczno – taneczne przeplatane konkursami odbywały się w obrębie poszczególnych klas,  w pięknie udekorowanych salach lekcyjnych.  Oczywiście nie zabrakło słodkiego, ale zdrowego  poczęstunku. Pani Jolanta Piechota ufundowała dla całego oddziału 1-3 świeżo wypieczone rogale, a Rada Rodziców zakupiła pyszne napoje. Niespodziankę dla dzieci przygotował również Pan Krzysztof Kowalczyk (Foto by KK), który nieodpłatnie wykonał zdjęcia grupowe będące niewątpliwie piękną pamiątką minionego wydarzenia. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy! Uczniowie 1-3 wraz z wychowawcami.