Rysunek wykonany przez jednego z uczniów
Z okazji niedawnego Dnia Edukacji Narodowej  uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w konkursie plastycznym “Portret nauczyciela”. Zadaniem dzieci  było wykonanie techniką dowolną portretu ulubionego nauczyciela. Wszystkie prace były bardzo piękne i robione “od serca”.  Decyzja komisji nie była łatwa. Ostatecznie jednak przyznano:|
I miejsce Wiktorii Kuklińskiej z  klasy 1a za portret pani Doroty Muczyń
II miejsca Poli Grzonka i Błażejowi Musioł z  klasy  1b za portret pani Ewy Koniusz
III miejsca Nikoli Oślizło z klasy 3b za portret pani Jolanty Tomiczek- Pieczka,Zofii Mendzik  z klasy 2a za portret pani  Karoliny Kowol- Drażyk , Marlenie  Bisek  z klasy 2b za portret pani Katarzyny Czerwińskiej- Szlachta
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy!