Szanowni Rodzice,
Zgodnie z obowiązującym prawem sprawa ubezpieczenia dziecka to decyzja rodzica, który może ale nie musi swoje dziecko ubezpieczyć. Wybór agencji i wybór wariantu leży po stronie rodzica, my zamieszczamy propozycje Rady Rodziców w tym zakresie.
Poniżej zamieszczamy pierwszą propozycję: ofertę agencji ubezpieczeniowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku, która za najbardziej korzystne uznała indywidualne ubezpieczenie NNW TU SIGNAL IDUNA  kochamtodbam.
Rodzic spośród kilku wariantów może wybrać zakres i składkę, która najbardziej będzie odpowiadać jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż tradycyjne ubezpieczenie grupowe.

LINK DO ZAKUPU UBEZPIECZENIA:
https://kochamtodbam.pl/kup-ubezpieczenie/nnw-szkolne?_ref=UY23927

Dodatkowym atutem oferty jest możliwość ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i uczęszczających do innych placówek z 25% zniżką.
Ubezpieczenie działa od dnia następnego po opłaceniu składki.

Poniżej ulotka informacyjna.
W sprawie wszelkich pytań prosimy o kontakt z :
UBEZPIECZENIA Magdalena Rydzyńska
Tel. 506-62-68-63, 608-37-46-54
E-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ulotka ubezpieczenie      Ulotka ogólne warunki ubezpieczenia