Zakończenie roku szkolnego

25 czerwca w auli szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 i wręczenie nagród dla niektórych klas za uzyskane wyniki w nauce oraz promocję z wyróżnieniem. Świadectwa otrzymało 431 uczniów, w tym 141 z wyróżnieniem. W sumie zostało przyznanych 21 Nagród Wójta dla uczniów klas 4-8. Wśród wyróżnionych znaleźli się następujący uczniowie: kl. 8a – Hanna Konieczny, Piotr Lubszczyk, Jakub Strzałkowski, Jakub Granieczny, Rafał Dudek, 8b – Laura Hojka, Igor Musiolik, 8c – Krystian Czarniecki, kl. 7a – Marta Kraszewska, Julia Pająk, 7b – Zofia Brychcy, Patrycja Piechoczek, 7d – Aneta Dudek, 6a – Antoni Zawiasa, 6b – Maria Konieczny, 6c – Paulina Knapek, 6d – Maja Duda, 5a – Bartosz Jarmuła, 4a – Anna Krypczyk, 4b – Weronika Wita, 4c – Sylwia Szymura. Z ust pani dyrektor padły słowa podziękowania na pracę, trud, podejmowane wyzwania oraz słowa uznania za osiągnięte wyniki. Ze względu na sytuację epidemiczną klasy 1-4 miały spotkania z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.
Wszystkim życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji.