Uczniowie biorący udział w zawodach

My z całą Polską, cała Polska z nami w miniony weekend rywalizowała podczas Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Klikuszowej. Narciarze z marklowickiej SP 1 w okresie pandemii bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach sportowych by zimą móc rywalizować z najlepszymi, zachowując wszystkie obostrzenia sanitarne. Choć uzyskane lokaty były poza 10-tką, to i tak dla młodych sportowców  był to cenny czas zabawy na śniegu, treningu i zmęczenia. Ta porcja ruchu zastąpiła lekcje wfu, za którym uczniowie tęsknią. Systematyczni w treningach i zawodach reprezentują nas: Julia Piekorz, Aleksandra Piekorz, Kalina Kotas, Milena Kotas, Zuzanna Jarkulisz, Adam Jarkulisz, Paweł Antończyk, Kanrad Baczyński, Sandra Skupień, Bartosz Skupień,  Aleksandra Chrószcz, Judyta Nawrat, Hanna Oskwarek, Kinga Mańka, Nadia Mańka, Zuzanna Mańka, Zuzanna Cuber, Milena Widera, Bernadeta Student, Urszula Student, Daniel Wojtaś, Kuba Wojtaś, Lilianna Mika, Nadia Popielec, Dominika Salamon i Oliwier Salamon. Przed nami jeszcze kilka imprez sportowych więc szykujemy się z formą. Ze sportowym pozdrowieniem UMKS Marklowice.