Zdjęcie pani Joanny Gadomskiej

- Dlaczego nie należy uczyć się w łóżku? - Jak zbudowany jest Twój mózg? - Czy wiesz, co się dzieje w Twoim mózgu gdy się uczysz i powtarzasz wiadomości? - Czy wiesz, co należy robić aby poprawić pracę mózgu?  Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznali uczniowie klas 8a i 8c !!! Ósmoklasiści uczestniczyli w lekcji on-line z panią Joanną Gadomską, nauczycielką Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie, w ramach działania: „Zaproś mnie na swoją lekcję”. Pani Joanna Gadomska to prawdziwa Eko-Belferka. Wraz ze swoimi uczniami realizuje liczne akcje, happeningi i projekty, o czym można przeczytać na jej blogu i fb stronie “Biologia z Blondynką”. W 2020 roku  zdobyła tytuł „Edukatora Roku 2020”, a w 2018r.  znalazła się wśród 13 nauczycieli z Polski nominowanych do tytułu Nauczyciel Roku 2018. Lekcja była bardzo ciekawa, a uczniowie przekonali się, że warto dbać o swój mózg. Mamy przecież tylko jeden i co ważniejsze, nie da się go wymienić J