Dary przeznaczone na schronisko dla zwierząt

Samorząd Uczniowski wykonał dobrą charytatywną pracę na rzecz bezdomnych zwierząt. Zwrócił  się z hasłem do  swoich rówieśników i ich rodziców w następujących słowach: nadchodzi zima wielu naszych czworonożnych przyjaciół potrzebuje pomocy. Każdy z nas może dać coś od siebie i pomóc im w tym trudnym dla nich okresie. Dla nas to tylko mały gest, a im może uratować życie. Zwierzątka potrzebują: mokrej karmy, kocy, zabawek, misek, smyczy i obroży. Odzew na te słowa był tak duży, że przerósł oczekiwania organizatorów zbiórki. Schronisko odebrało już przyniesione dary, zostaliśmy zaproszeni do odwiedzin. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim wspaniałomyślnym ofiarodawcom. JESTEŚCIE WIELCY – DZIĘKUJEMY !!!