Uczniowie podczas spotkania online

Przez 3 dni, 15-17 października 2020, na terenie całego świata organizowane były spotkania, wystawy oraz debaty związane z obchodami Dni Erasmusa. Wraz z grupą projektową nasza szkoła świętowała obchody 15.10.2020. za pomocą platformy ZOOM. Dokładnie o godzinie 10.00 połączyliśmy się online z Włochami, Portugalią, Finlandią, Grecją i Słowacją. W trakcie spotkania uczniowie omawiali sytuację w danym państwie związaną z Covid 19. Uczniowie dzielili się swoimi doświadczeniami na temat uczenia się online, omawiali platformy, zadania, wysyłek jakie im towarzyszył w tym trudnym okresie. Omawiali, co sprawiło, że nauczanie na odległość było trudne, ale również skupili się na plusach takiej pracy. Wszyscy uczniowie doszli do wspólnego wniosku, że spotkania z nauczycielami 'na żywo' sprawiają, iż nauka jest łatwiejsza i bardziej przyjemna. Na sam koniec życzyliśmy sobie wszyscy na wzajem zdrowia oraz szybkiego powrotu do normalności.