Uczniowie rozwiązujący zadania

W celu zmotywowania uczniów, a przede wszystkim zachęcenia ich do nauki języków obcych oraz podkreślenia jak ważna jest ich znajomość we wspólnej Europie we wtorek 13 października zorganizowaliśmy w naszej szkole obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Uczniowie klas VI-VIII mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe i wiedzę na temat krajów Europy w różnych konkursach. Było biegane dyktando, quiz dotyczący znajomości zabytków, mapy Europy, flag poszczególnych państw, a także podchody językowe. Najlepszymi okazały się klasy VI c, VII b i VIII a.  Cały program imprezy cieszył się dużym zainteresowaniem i wywołał sporo emocji wśród uczestników. Z pewnością był świetną formę relaksu z elementami zabawy i nauki.