Logo Szkoły Podstawowej nr. 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza

Zabawmy się w teatr

Ocena 0/5

W ramach zajęć projektowych „Zabawmy się w teatr” w szkole działają dwa kółka teatralne: dla uczniów młodszych i starszych.

29 stycznia obie grupy pojechały do Teatru Lalek Banialuka na spektakl „Kwiat paproci”. Przedstawienie zachwyciło młodych aktorów bogatą scenografią, przepiękną muzyką i tańcem. Następnie uczniowie zwiedzili pracownie teatru oraz wzięli udział w warsztatach edukacyjnych, poznając zasady animacji lalek. Zdobyte doświadczenia będą mogli wykorzystać w pracy nad szkolnymi przedstawieniami, których premierę planują na wiosnę. Trzymamy kciuki!

Projekt „Akademia Rozwoju w marklowickich szkołach” jest dofinansowany z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027.

Galeria zdjęć

ZT 7 ZT 6 ZT 5 ZT 4 ZT 3 ZT 2 ZT 1 ZT
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności