Tydzień Ziemi
Tydzień Ziemi za nami!
W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w różne aktywności związane z obchodami Tygodnia Ziemi. Był to wyjątkowy czas, w którym każda klasa dołożyła swoją cegiełkę do dbania o naszą planetę.
Było kreatywnie i aktywnie – od prac plastycznych, czyli tworzenia mandali z naturalnych materiałów, przez grę terenową, podczas której uczniowie poszerzali swoją wiedzę ekologiczną, aż po wyjścia w teren i realne sprzątanie najbliższego otoczenia .
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i troskę o środowisko. Razem pokazaliśmy, że nawet małe działania mają znaczenie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!