Logo Szkoły Podstawowej nr. 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza

SŁODKIE  ROGALIKI 

Ocena 0/5

Uczniowie z klasy 5c SP1 przed warsztatami kulinarnymi odpowiednio się  przygotowały do swojej pracy - dbając o czyste ręce, założyli też fartuchy ochronne.  Wspólne pieczenie rogalików z Kołem Gospodyń Wiejskich (KGW) to fantastyczny sposób na przekazywanie tradycji kulinarnych, naukę i świetną zabawę. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w całym procesie – od mieszania składników, przez wałkowanie, aż po kreatywne nadziewanie i zwijanie ciasta. Efektem  tych wszystkich działań były pełne blaszki kolorowych smakołyków. Rogaliki, które powstały pod okiem pań z Koła Gospodyń Wiejskich nabrały koloru i kusiły zapachem. Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą, a jeszcze przyjemniejsza była degustacja. 

Galeria zdjęć

slodkiero13 slodkiero14 slodkiero12 slodkiero9 slodkiero10 slodkiero4 slodkiero8 slodkiero2 slodkiero3 slodkiero7 slodkiero11 slodkiero6 slodkiero1 slodkiero5
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności