Logo Szkoły Podstawowej nr. 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza

Obchody Święta Niepodległości

Ocena 0/5

Obchody Święta Niepodległości"Szkoła do hymnu" 

Podczas uroczystych obchodów Święta Niepodległości "Mazurek Dąbrowskiego" dwukrotnie wybrzmiał w auli naszej szkoły. Było podniośle i uroczyście. Uczniowie poznali nie tylko trudną drogę naszego kraju do niepodległości. 

W programie artystycznym przypomnieli wszystkim, jak ważna jest miłość do ojczystego kraju. Wystąpili najmłodsi, którzy przypomnieli słowa wiersza „Kto ty jesteś? Polak mały”.

Przy okazji podsumowano kilka konkursów, a nasze zespoły wokalne odebrały z rąk pani dyrektor gratulacje i nagrody.

Świętowania czas zacząć. 

Galeria zdjęć

DN 1 DN8 DN7 DN5 DN4 DN2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności