Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczeń klasy 7a Franciszek Wielgus uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Pracował pod kierunkiem pani Teresy Chrószcz.
Osiągnięcie to jest jednym z najwyższych, jakie można zdobyć na poziomie szkoły podstawowej. To wynik ogromnej, wielomiesięcznej pracy i nauki.
Dlatego ogromne gratulacje dla ucznia, jego rodziców oraz nauczyciela przygotowującego do konkursu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!