Logo Szkoły Podstawowej nr. 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza

Awans do półfinałów wojewódzkich

Ocena 0/5

 Po wygranych zawodach powiatowych i rejonowych nasza szkoła awansowała do półfinału województwa w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju organizowanym przez Śląski Związek Sportowy, który odbył się 10 kwietnia, nasi chłopcy pewnie wygrali z drużyną z Jastrzębia i w dobrych nastrojach czekają na kolejne mecze.
Dokonała tego drużyna w składzie:
Klocek Wiktor, Komraus Filip, Koch Wojciech, Koch Mateusz, Kowalski Maksymilian, Szlachta Łukasz, Rogoziński Karol, Adamczyk Bartosz, Wita Miłosz, Mandrela Wiktor, Fros Maksymilian. Chłopcy trenują pod kierunkiem pana Marcina Sucheckiego. Gratulacje i ogromne brawa za wygrane zawody.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności